Veljed ja tootjad

Vabandame, antud alamleht, kust leiate veljed ja nende tootjad,  on valmimisel.

Vaata ka valuveljed -25%

 

tootjate lehed ja brandi lisainfo

 

Alessio veljed

Advanti veljed

Autec veljed

BBS veljed

BSA veljed

Brock veljed

OZ veljed

Rial veljed

RS veljed

WSP Italy veljed

WSP ITALY toodab täpselt ja kvaliteetselt  valmistatud originaalvelgede koopiaid ehk nende toodanguks on replica veljed.  TSW Italy veljed on esindatud  58 erinevas riigis Euroopas ja üle ja kogu maailmas. TSW ITALY Replica velgede kvaliteedi tunnuseks ja eristumiseks teiste replica velgede tootjatest, on registreeritud kaubamärk, millega on  märgistatud nii veljed, pakendid, kõikvõimalikud kataloogid ja reklaammaterialid. TSW Italy kaubamärgiga  eristutakse teistest replica velgede tootjatest, kes tavaliselt ei oma mingit kindlat kaubamärki. WSP Italy veljed on autotootjate originaalvegedega võrreldes üks ühele sarnased. Velgede suurus, kuju, kaal,  värvus,  ja velje kapslid on originaalvelje järgi viimistletud erilise hoole ja täpsusega. Velgede valik on suur,  kõikidele üldlevinumatele ja vähemlevinumatele automarkidele leidub erineva värvuse, disaini ja viimistlusega velg. Toodangusse lisandub uusi veljemudeleid iga aasta vastavalt auto tootjate tootmistempole ja trendidele auto disainis. See tagab Up to date laoseisud. WSP Veljed täidavad karme kvaliteedinorme vastavalt varuosadele kehtestatud klassifikatsioonidele, mis tähendab, et nad on originaalosadele kvaliteedilt võrdsed. Ühesõnaga originaalist erinevad WSP veljed ainult hinna poolest. Juhtimissüsteemide ja toodete sertifitseerija Sertifitseerimisteenuste  Bureau Veritas ja  Tehnilise Järelvalve Ühingu poolt ( TÜV) on  väljastanud TSW Italy-le kvaliteedisertifikaat. Kvaliteedisertifikaadiga tunnistatakse velgede disain, tootmine ja turundustegevus nõuetele vastavaks oma majandstegevuse valdkonnas.

Bureau Veritas loodi 1828 ja on maailimaliider sertifitseerimisteenuste osutamises .Bureau Veritas on tunnustatud ja akrediteeritud  suurimate rahvusvaheliste organisatsionide poolt. Bureau Veritas eesmärk on kontrollida, et ettevõtete tooted, infrastruktuur ja äriprotsessid vastavad kvaliteedi, tervishoiu, ohutuse, keskonnakaitse ja sotsiaalsevastutuse  nõuetele ja standarditele.

 

TSW veljed

TSW veljed on sündinud rikkalikust võidusõidu pärandist. TSW veljed  asutati endise Vormel 1 võidusõitja poolt. TSW on olnud seotud võidusõidu valdkonnaga üle maailma juba rohkem kui 30 aastat. Selline kaasatus on ulatunud alates 24 tunni Le Mansist kuni Spec Miata´ni välja.

Paljud veljed  baseeruvad võidusõidu tehnoloogial. 19″ Pin-Drive veljed kavandati võidusõidu rajal  ning kasutatakse tõelist võidusõidu stiilis keskava lukustusmutrit ja kahe osalineehitust, mis lubab varieerida velje  laiust..

 

Mangels

Mangels on Brasiilia suurim metallitööstus, kelle põhitoodanguks on veljed ja autode detailid. Mangels asutati juba 1928 aastal ja kandis nime Mangels & Kreutzberg Ltd. Velgede tootmist alustati 50-datel aastel, kui Brasiilia autotööstus oli hakanud kiiremini arenema. Mangelsi eesmärk on olnud toota tippkvaliteediga kauakestvaid velgi ja autodetaile. Mangels on suurimaks varustajaks Brasiilia autotehastele. Lisaks tehakse tihedat koostööd kümne Ladina ameerika autotootjaga. Mangels on laialt tuntud velgede kaubamärk üle maailma USAs, Aasias ja Euroopas. Selline edu on absoluutse pühendumise tulemus, esmatähtsaks on peetud oma järjepidevas arengus kõrget kvaliteeti, pidevaid investeeringuid tehnoloogiasse, uute toormaterialide otsimist ning lisaks kõigele eelmainitule süstemaatilist töötajate koolitamist kiire arenguga kaasaskäimiseks. Kuid vähe sellest, 2003 aastal mindi veel kaugemale ja saavutati kõrge esimese taseme korporatsiooni staatus São Paulo Börsi poolt. São Paulo Börs tunnustas ettevõtte juhtimispoliitikat kuna ettevõta praktiseeris oma tegevuses parimad tavasid, läbipaistvust, säästvat arengut, keskkonnkaitset ja sotsiaalset vastutust

.

Folfrace veljed

 

Momo veljed

 

 

Replica veljed- replica veljed on veljed, mis on  tuntud automarkide originaalvelgede järele tehtud koopiad. Replica veljed ja originaal veljed võivad hinna poolest erineda kordades. Replica veljed on vaatamata sellele, et nad on koopiad, ikkagi kvaliteetsed, oleneb, kus kohast osta replica veljed osta. Replica veljed leiad küsides personaalset hinnapakkumist.

 

 

VAATA LISAKS

 

**